Блок турпија за Завршно полирање CRISNAIL

Блок турпија за Завршно полирање CRISNAIL

70 ден.
Производител: Crisnail
Шифра на производ: 6729
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Турпија за полирање, со странично сунѓерче за чистење на струготините.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: turpija, poliranje, nokti
Crisnail Блок турпија за Завршно полирање CRISNAIL Турпија за полирање, со странично сунѓерче за чистење на струготините. .. Category: Маникир  >  Турпии за нокти Product #: 6729 Regular price: 70 ден. 70
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS