Сакам да станам Партнер

Имате своја веб страна, блог или сте активни на интернет со своја фејсбук фан страна и имате широк круг на пријатели и сакате да заработите преку продажба на нашите производи? Регистрирајте се на нашата Партнерска Програма и со поставување на линкови што ќе ја рекламираат нашата онлајн продавница или производ добивате процент од секоја продажба.

Регистрирај се како партнер тука: РЕГИСТРАЦИЈА

Геминис Интернатионал партнерската програма е бесплатна и им овозможува на партнерите да заработуваат преку поставување на линк или повеќе линкови на нивните интернет страници кои ќе го/ја рекламираат Геминис Интернатионал или специфичен производ/услуга. За секоја продажба што е направена преку кликнување на тие линкови, ние ви исплаќаме соодветна партнерска провизија. Стандардната партнерска провизија моментално изнесува 20%.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS