Со ленти

Со ленти

ДЕПИЛЕВЕ создаде и разви методологија на работа со линија на производи за пред и по депилација, која „обичната“ депилација ја претвораат во вистински ТРЕТМАН НА КОЖАТА со идеална хигиена и оптимални резултати.

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Универзална топилка за ролони со база DEPILEVE
Употреба: Ролонот 100мл се поставува на топилката.  Топилката се приклучува на струја. По по..
3.800 ден.
без ДДВ: 3.220 ден.
Ролон Comfort BLACK Depileve 100гр.
Нова формула на восок на БИО база. Карактеристична елегантна сино-црна боја и кремаста текстура. Пов..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Ролон Cire BLUE Depileve 100гр.
Нова формула на восок на БИО база. Карактеристична елегантна маринско-сина боја и кремаста текс..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Roll&GO Depileve ролон Роза 100гр.
Нова кремаста формула, погодна за чувстителна кожа, базирана на коктел од БИО Смоли, медицински..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Roll&GO Depileve ролон Натурал 100гр.
Нова формула базирана на БИО Смоли кои брзо се топат и многу тенко се нанесуваат со максимално приле..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
 Бронзен ролон DEPILEVE 100гр
Антисептички восок, специјално наменет за мажи. Со својства за силна ексфолијација, не дозволу..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Маслинка восок (ладен) DEPILEVE 400гр
Течна, мазна смеса ос смола и нерафинирано маслиново масло. Нежно ги отстранува влакната, со м..
570 ден.
без ДДВ: 483 ден.
Златен восок (ладен) DEPILEVE 400гр
„Оригинална“ рецепта за сите намени. Тенката конзистентност го прави економичен за употреба. ..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
Бисерен восок (ладен) DEPILEVE 400гр
Бисерна текстура, препорачлива за сува, перутеста кожа и чувствителни зони. Нежен е за кожата и тем..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
Азулен восок (ладен) DEPILEVE 400гр
Формула со азулен (камилица) и титаниум диоксид, идеален за сензитивна кожа и многу чувст..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Универзална топилка за восок во ролони DEPILEVE 1x100гр
Употреба: Ролонот 100мл се поставува на топилката.  Топилката се приклучува на струја. По по..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Сад за топилка за восок DEPILEVE 400мл
Сад за загревање на ладен восок во конзерва или за загревање на топол восок (интимна депилација, лиц..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
Ролон Шампањ Depileve 100гр.
Погоден за сите типови на кожа. Течна конзистенција на восок со исклучителни смирувачки и освежителе..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Ролон Восок со Вино Depileve 100гр.
Црното грозје содржи полифеноли кои ја подобруваат клеточната регенерација и го забавуваат процесот ..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS