Ролони

Ролони
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ролон Comfort BLACK Depileve 100гр.
Нова формула на восок на БИО база. Карактеристична елегантна сино-црна боја и кремаста текстура. Пов..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Ролон Cire BLUE Depileve 100гр.
Нова формула на восок на БИО база. Карактеристична елегантна маринско-сина боја и кремаста текс..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Roll&GO Depileve ролон Роза 100гр.
Нова кремаста формула, погодна за чувстителна кожа, базирана на коктел од БИО Смоли, медицински..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Roll&GO Depileve ролон Натурал 100гр.
Нова формула базирана на БИО Смоли кои брзо се топат и многу тенко се нанесуваат со максимално приле..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
 Бронзен ролон DEPILEVE 100гр
Антисептички восок, специјално наменет за мажи. Со својства за силна ексфолијација, не дозволу..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Ролон Шампањ Depileve 100гр.
Погоден за сите типови на кожа. Течна конзистенција на восок со исклучителни смирувачки и освежителе..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Ролон Восок со Вино Depileve 100гр.
Црното грозје содржи полифеноли кои ја подобруваат клеточната регенерација и го забавуваат процесот ..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Ролон Златен Восок Depileve 100гр.
Поради својата специјална текстура овој восок се нанесува во многу тенок слој што допринесува до иск..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Ролон Кристален Восок Depileve 100гр.
Хипоалергенски восок без колофониум. Создаден и дизајниран за лица подложни на алеригии и исклучител..
145 ден.
без ДДВ: 123 ден.
Ролон Восок со Роибос Африкански чај Depileve 100гр.
Нова ексклузивна формула со екстракт од роибос африкански чај кои поради своите смирувачки и реминал..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Ролон Алое Вера Depileve 100гр.
Ролон восок од розев шампањ, за брза регенерација на клетките. Ја прави кожата мека и свилена. ..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS