Двонаменска Турпија (за Стругање и Финиш) CRISNAIL

Двонаменска Турпија (за Стругање и Финиш) CRISNAIL

90 ден.
Производител: Crisnail
Шифра на производ: 6782
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Лилакова турпија со 2 површини за полирање (за стругање и бликување на ноктот).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: turpija, nokti, struganje, oblik
Crisnail Двонаменска Турпија (за Стругање и Финиш) CRISNAIL Лилакова турпија со 2 површини за полирање (за стругање и бликување на ноктот). .. Category: Маникир  >  Турпии за нокти Product #: 6782 Regular price: 90 ден. 90
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS