Масна коса

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Органски пилинг за чистење масен скалп INSIGHT 180мл.
Понекогаш косата може да изгледа мрсна, сјајна и тешка. Овој феномен е резултат главно на факторите ..
460 ден.
без ДДВ: 390 ден.
ШАМПОН ПРОТИВ МАСНА КОСА INSIGHT 400МЛ
Понекогаш косата може да изгледа мрсна, сјајна и тешка. Овој феномен е резултат главно на факторите ..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS