KERATIN

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кератин мини сет KAYPRO 100мл
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл   Реструктурирачки шампон со кератин за хемиски т..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Кератин филер KAYPRO дуо
Кератин и Колаген за инстант обнова Кадифена течност со кератин и колаген за третирана и оштетена..
440 ден.
без ДДВ: 373 ден.
KAYPRO Кератин Двофазен Кондиционер 200мл.
Би – фазен реструктурирачки кондиционер со кератин за хемиски третирана и оштетена коса Расчешлув..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
Кератин Третман KAYPRO 100мл
Реструктурирачки третман со кератин за хемиски третирана и оштетена коса Ги обновува и ги заштиту..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Кератин Ампули KAYPRO 12х10мл
Реструктурирачки лосион (ампули) со кератин за хемиски третирана и оштетена коса Врши минерализац..
820 ден.
без ДДВ: 695 ден.
Кератин Серум KAYPRO 100мл
Реструктурирачки серум со кератин за хемиски третирана и оштетена коса Серумот има специјални изм..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
Кератин Маска KAYPRO 500мл
Реструктурирачкa маска со кератин за хемиски третирана и оштетена коса Ефикасно расчешлува, ја пр..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Кератин Шампон KAYPRO 350мл
Реструктурирачки шампон со кератин за хемиски третирана и оштетена коса Ефикасно ја чисти косата,..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS