Organic Balance

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Organic Balance шампон 300мл.
Хидратантен шапон за сите типови на коса. Ниво на природни состојки: 93%   ПРЕДНОСТИ: ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Organic Balance маска 250мл.
Интензивен хидратантен третман за сите типови на коса. Ниво на природни состојки: 95%   ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Organic Balance Hydra-Oil 200мл.
Двофазен кондиционер без плакнење за сите типови на коса. Ниво на природни состојки: 99%  ..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Organic Balance Hydra-Oil 200мл.
Есенцијално масло од Кенди. Ниво на природни состојки: 99%   ПРЕДНОСТИ: БЕЗ Сулфати..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS