Против опаѓање

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Шампон против Опаѓање INSIGHT 400мл/900мл
Шампон кој со својата формула го зајакнува коренот и спечува опаѓање на косата. Збогатен со органск..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Лосион против Опаѓање INSIGHT 100мл
Третман за зајакнување на коренот и спечува опаѓање на косата. Збогатен со органски екстракти од ди..
770 ден.
без ДДВ: 653 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS