Анти фриз

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кондиционер против Наелектризирана коса INSIGHT 500мл
Кондиционер со високохидратантни својства кој одлично делува на сува и разлетана (наелектризирана) к..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Шампон против Наелектризирана коса INSIGHT 500мл
Шампон со високохидратантни својства кој одлично делува на сува и разлетана (наелектризирана) коса. ..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Маска против Наелектризирана коса INSIGHT 250мл
Маска со високохидратантни својства што одлично делува на сува и разлетана (наелектризиран..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS