Оштетена

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Спреј за реконструкција на многу оштетена коса INSIGHT 35гр.
Идеален за безживотна, оштетена и непослушна коса. Ја хидрира косата, и дава енергија и ја прави отп..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Пудра за реконструкција на многу оштетена коса INSIGHT 35гр.
Концентрирана маска (во пудра) за реконструкција на многу оштетена и сува коса. На влакното му дава ..
1.390 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
Серум за Оштетени врвови (Органски екстракти) INSIGHT 50мл
Ги обновува раздвоените врвови, ја хидрира косата и ја прави мека и сјајна. Се нанесуваат неколку..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Шампон против Оштетена коса INSIGHT 400мл
Реконструира и длабински исхранува. Наменет за оштетена коса. Содржи: Органски пченични никулци, пу..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
Маска против Оштетена коса (Органска) INSIGHT 250мл
Реконструира и длабински исхранува. Наменета за оштетена и истоштена коса. Содржи: Органски пченичн..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Кондиционер против Оштетена коса INSIGHT 500мл
Реконструира и длабински исхранува. Наменет за оштетена и истоштена коса. Содржи: Органски пченични..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS