Stayling

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гел за Исправување (Пеглање) LAKME 150мл
Термичка заштита. Контрола при исправувањето.   ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0   ТИП Н..
360 ден.
без ДДВ: 305 ден.
Лосион за Волумен LAKME 250мл
Лосионот се разнесува со широка четка. Дава волумен и форма. Косата сепак останува флексибилна и ле..
620 ден.
без ДДВ: 525 ден.
Активатор за Виткање Локни LAKME 150мл
Крема за виткање, со средна цврстина, што ги дефинира локните во твојата коса. Со Мемори ефект што ..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Пена за Екстремна Цврстина LAKME 300мл
Максимално зацврстување. Не остава остатоци.   ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 4 ТИП НА КОСА: За ..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Спреј за Сјајна коса LAKME 150мл
Долготраен, со фин спреј дифузер.   ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0 ТИП НА КОСА: За сите..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Лак за коса LAKME 300мл
Косата ја прави мазна и природна. Лесно се чешла.   Цврстина: 2 Тип на коса: сите типов..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
Пена за Волумен (за Густа и Раскошна коса) LAKME 300мл
Неверојатна пена за волумен што ќе ви го смени животот. Замислете ја вашата коса, бујна, воздушеста..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
Спреј за Заштита од Топлина (Фен, Фигаро, Пегла) LAKME 250 мл
Спреј за заштита од топлина до 2200С.   Се нанесува на сува коса. Поделете ја косата на секци..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
Екстра Цврст Лак за коса LAKME 300мл
Спреј за цврста коса со долготраен Ефект. Веднаш се суши и ја остава косата уредна.   Цв..
720 ден.
без ДДВ: 610 ден.
Гел за Цврсти Локни LAKME 150мл
Гел за Цврсто обликување на локни. Предности: Обликува прамени во локни со драматичен изглед. Ја х..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
Ултра Цврст Гел LAKME 150мл
Долготраен и дефиниран изглед на стајлингот Одлична сјајност и контрола. Извонредна отпорност..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Балсам за Обликување + Нега (10 во 1) LAKME
Креира перфектен финиш за здрава коса. Не се одмива.   ФАКТОР НА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0 ТИП НА..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Работна Паста за Силна контрола на Обликот LAKME 100мл
Сепарира, дефинира и обликува. Суптилен мат ефект. Текстура која се обликува. Силна стајлин..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
Силиконски Капки за Обликување и Сјај LAKME 50мл
Хранлив серум за обликување на фризурата. Влакното добива здрав сјај и станува свилено.  ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Фиброзна паста за Волумен и Цврст Облик LAKME 100мл
Фиброзна еластична паста за финално обликување.   Предности: Ултра волумен, одвојува и за..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Флексибилен Гел Восок за Лелеава коса LAKME 100мл
Формула базирана на вода. Сјај. Одвојува и дефинира со флексибилна контрола. Не додава тежи..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS