Organic Frizz Control

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Frizz control шампон 300мл
Шампон за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалувањ..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Frizz control спреј за заштита 300мл
Спреј за заштита од топлина на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалу..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Frizz control маска 250мл
Маска за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% намалување..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Frizz control крем за дефиниција 150мл
Крем за дефинирање на кадрици ТЕСТ на ефикасност: 68% намалување на разлетаноста.   ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Frizz control кондиционер 300мл Leave-in
Кондиционер за дисциплинирање на разлетана и наелектризирана коса ТЕСТ на ефикасност: 68% нама..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS