Organic Full Defense

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Full Defense шампон 300мл
Шампон за заштита на коса под стрес   ПРЕДНОСТИ: ВЕГАН формула БЕЗ Парабени. БЕЗ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Full Defense маска 250мл
Третман за заштита на коса под стрес ТЕСТ на ефикасност: 83% зголемена заштита од загадувачи. ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Full Defense кондиционер спреј 300мл
Заштитен спреј кондиционер за коса под стрес ТЕСТ на ефикасност: 83% зголемена заштита од зага..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Full Defense заштитен серум 100мл
Заштитен серум за коса под стрес ТЕСТ на ефикасност: 83% зголемена заштита од загадувачи. 24%..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS