K.Therapy Peeling

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Шок Ампули против Првут LAKME 6x15мл
Интензивен шок третман против првут кои ги елиминира лупењата на скалпот и го спречува нивното повт..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Шампон против Првут за Масна коса LAKME 300мл
Шампон против масен првут кој чисти, регулира и го тонизира скалпот. Специјално наменет за масна ко..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Шампон против Првут за Сува коса LAKME 300мл
Шампон против сув првут кој чисти, регулира и го тонизира скалпот. Специјално наменет за сува коса...
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS