Organic Deep Care

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Deep Care шампон 300мл
Шампон за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ПРЕ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Deep Care маска 250мл
Маска за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ПРЕД..
1.470 ден.
без ДДВ: 1.246 ден.
Deep Care кондиционер 300мл
Кондиционер за обновување на оштетена коса ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Deep Care капки 100мл
Серум за обновување на раздвоени врвови ТЕСТ на ефикасност: 35% поотпорна коса.   П..
910 ден.
без ДДВ: 771 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS