Против првут

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Лосион против Првут INSIGHT 100мл
Антибактериски третман за зајакнување на косата и отстранување на првутот со антисептичко и смирувач..
530 ден.
без ДДВ: 449 ден.
Шампон против Првут INSIGHT 400мл
Антибактериски шампон за зајакнување на косата и отстранување на првутот со антисептичко и смирувачк..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS