Стајлинг

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Восок за Обликување на коса (Органски екстракти) INSIGHT 90мл
Восок за обликување на коса и креирање на разни фризури. Дава сјаен изглед и дополнителен ..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
Течни Кристали (Органски екстракти) INSIGHT 100мл
Кристалите ги освежуваат и хидрираат сите типови на коса благодарение на хранливите својс..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Безмасно масло за Обликување (Органски екстракти) INSIGHT 250мл
Масло кое го контролира статичкиот електрицитет и дава уреден изглед. Додава волумен, хид..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Еластична Фиброзна Паста за моделирање (Органски екстракти) INSIGHT 90мл
Дава волумен и го дефинира секој детал од стајлингот.  Содржи екстракти на органско маслиново ..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Серум за Оштетени врвови (Органски екстракти) INSIGHT 50мл
Ги обновува раздвоените врвови, ја хидрира косата и ја прави мека и сјајна. Се нанесуваат неколку..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS