Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-50%
7TH HEAVEN NutriActive Промо СЕТ - 3 маски
Сетот содржи: NutriActive Hyaluronic Acid Sheet Mask NutriActive Retinol Sheet Mask NutriA..
255 ден.510 ден.
без ДДВ: 216 ден.
-30%
Активатор за Виткање Локни LAKME 150мл
Крема за виткање, со средна цврстина, што ги дефинира локните во твојата коса. Со Мемори ефект што ..
294 ден.420 ден.
без ДДВ: 249 ден.
-30%
Балсам за Кадрава коса - без измивање LAKME 150мл
Ја хидрира косата и ја прави сјајна и послушна. Косата станува свилена и уредно виткана.  ..
539 ден.770 ден.
без ДДВ: 457 ден.
-30%
Балсам за Обликување + Нега (10 во 1) LAKME
Креира перфектен финиш за здрава коса. Не се одмива.   ФАКТОР НА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0 ТИП НА..
693 ден.990 ден.
без ДДВ: 587 ден.
-30%
Гел за Исправување (Пеглање) LAKME 150мл
Термичка заштита. Контрола при исправувањето.   ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 0   ТИП Н..
252 ден.360 ден.
без ДДВ: 214 ден.
-30%
Гел за Цврсти Локни LAKME 150мл
Гел за Цврсто обликување на локни. Предности: Обликува прамени во локни со драматичен изглед. Ја х..
378 ден.540 ден.
без ДДВ: 320 ден.
-30%
Екстра Цврст Гел за коса LAKME 150мл.
Ултимативна дефиниција. Не остава остатоци и лесно се измива.   ЦВРСТИНА: 4 ТИП НА КОСА: За..
294 ден.420 ден.
без ДДВ: 249 ден.
-30%
Екстра Цврст Лак за коса LAKME 300мл
Спреј за цврста коса со долготраен Ефект. Веднаш се суши и ја остава косата уредна.   Цв..
504 ден.720 ден.
без ДДВ: 427 ден.
-30%
Крем за Волумен LAKME 250мл
Надградува екстра тело, текстура, волумен и сјај. Хидрира, кондиционира и дава глаткост на косата. ..
483 ден.690 ден.
без ДДВ: 409 ден.
-30%
Лак за коса Crunchy (силен и флексибилен) LAKME 300мл
Замислете! Цврсто обликување, а косата повторно изгледа лелеаво и природно.   Предности: ..
350 ден.500 ден.
без ДДВ: 297 ден.
-30%
Лак за коса LAKME 300мл
Косата ја прави мазна и природна. Лесно се чешла.   Цврстина: 2 Тип на коса: сите типов..
392 ден.560 ден.
без ДДВ: 332 ден.
-30%
Лосион за Волумен LAKME 250мл
Лосионот се разнесува со широка четка. Дава волумен и форма. Косата сепак останува флексибилна и ле..
434 ден.620 ден.
без ДДВ: 368 ден.
-30%
Пена за Волумен (за Густа и Раскошна коса) LAKME 300мл
Неверојатна пена за волумен што ќе ви го смени животот. Замислете ја вашата коса, бујна, воздушеста..
378 ден.540 ден.
без ДДВ: 320 ден.
-30%
Пена за Екстремна Цврстина LAKME 300мл
Максимално зацврстување. Не остава остатоци.   ФАКТОР ЗА ЗАЦВРСТУВАЊЕ: 4 ТИП НА КОСА: За ..
385 ден.550 ден.
без ДДВ: 326 ден.
-30%
Пудра (креда) за коса LAKME 10гр
Пудра со мат ефект за постигнување текстура и сув финиш. Предности: Екстра волумен и супериорна фле..
455 ден.650 ден.
без ДДВ: 386 ден.
-30%
Работна Паста за Силна контрола на Обликот LAKME 100мл
Сепарира, дефинира и обликува. Суптилен мат ефект. Текстура која се обликува. Силна стајлин..
371 ден.530 ден.
без ДДВ: 314 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS