ANESI 3C Essentials сет
  •  ANESI 3C Essentials сет

ANESI 3C Essentials сет

2.350 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: AT010
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сетот содржи

  • ANESI 3C крем 50мл
  • ANESI 3C серум 10мл

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Anesi ANESI 3C Essentials сет Сетот содржи ANESI 3C крем 50мл ANESI 3C серум 10мл .. Category: 3Ц Витамин Product #: AT010 Regular price: 2.350 ден. 2.350
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS