Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI

Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI

190 ден.
Производител: Anesi
Шифра на производ: ANE05
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Нежна четка за лице (со ергономска рачка):

  • Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии
  • Стимулира микро-циркулација на кожата
  • Го засилува дејството на третманите

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: cetka, cistenje, lice, pori, cirkulacija
Anesi Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI Нежна четка за лице (со ергономска рачка): Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии Стимулира микро-циркулација на кожата Го засилува дејството на третманите .. Category: Лице  >  Сите типови  >  Чувствителна  >  Масна  >  Cellular 3  >  Celestial Secret Product #: ANE05 Regular price: 190 ден. 190
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS