Insight

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Шампон против Опаѓање INSIGHT 400мл/900мл
Шампон кој со својата формула го зајакнува коренот и спечува опаѓање на косата. Збогатен со органск..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
2 ВО 1: Смирувачка крема за Лице и After-Shave INSIGHT 100мл (Organic)
Специјално дизајниран и за најчувствителната кожа. Ја смирува иритацијата. Упатство за употреба: ..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
2 ВО 1: Шампон за Коса и Тело INSIGHT 250мл (Organic)
Практична и нежна формула за коса и тело. Одличен за патување и мажи со брз животен стил. Упатств..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Anti-Yellow (Органски) шампон против жолтило INSIGHT 400мл.
Специјално наменет за природни, боени или бланширани руси коси. Нежно чисти и дава сјај на светли..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Анти-Оксидантен Кондиционер INSIGHT 400мл
За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали. Содржи: Органски..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Анти-Оксидантен Шампон INSIGHT 400мл
За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали. Содржи: Органски..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Анти-Оксидантна Маска INSIGHT 250мл.
За сите типови коса. Успешно делува против штетните ефекти на слободните радикали. Содржи: Органски..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Безмасно масло за Обликување (Органски екстракти) INSIGHT 250мл
Масло кое го контролира статичкиот електрицитет и дава уреден изглед. Додава волумен, хид..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Восок за Обликување на коса (Органски екстракти) INSIGHT 90мл
Восок за обликување на коса и креирање на разни фризури. Дава сјаен изглед и дополнителен ..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
Еластична Фиброзна Паста за моделирање (Органски екстракти) INSIGHT 90мл
Дава волумен и го дефинира секој детал од стајлингот.  Содржи екстракти на органско маслиново ..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Кондиционер за Боена коса INSIGHT 500мл.
Кондиционер за заштитување, подобрување, продолжување и исхрана на боена коса. Содржи: Органска мак..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Кондиционер за Сува коса INSIGHT 400мл
Длабински исхранува и зајакнува. Наменет за сува и дехидрирана коса. Содржи: Органски овес, кок..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Кондиционер против Наелектризирана коса INSIGHT 500мл
Кондиционер со високохидратантни својства кој одлично делува на сува и разлетана (наелектризирана) к..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Кондиционер против Оштетена коса INSIGHT 500мл
Реконструира и длабински исхранува. Наменет за оштетена и истоштена коса. Содржи: Органски пченични..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
Крема за Раце INSIGHT 100мл (Organic)
Крема за раце со Органски екстракти. Чувствувате дека веднаш ги освежува рацете (со разладувачки ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
Крема за Раце INSIGHT 75мл (Organic)
Крема за раце со Органски екстракти. Ги регенерира и негува дури и најсувите, испукани раце. Л..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS