Органска маска за секојдневна употреба INSIGHT 250мл.

Органска маска за секојдневна употреба INSIGHT 250мл.

270 ден.
Производител: Insight
Шифра на производ: IE024
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Енергизира, храни и хидрира. Дава извонреден сјај и еластичност на косата.

Содржи органски лимон, путер од кајсија, сончогледово масло и масло од пченкарни клици.

Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 5-10мин. и добро се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Insight Органска маска за секојдневна употреба INSIGHT 250мл. Енергизира, храни и хидрира. Дава извонреден сјај и еластичност на косата. Содржи органски лимон, путер од кајсија, сончогледово масло и масло од пченкарни клици. Се нанесува на чиста и влажна коса, се остава да делува 5-10мин. и добро се плакне. БЕЗ – SLS/SLES БЕЗ – парабени БЕЗ – колоранти БЕЗ – силикони БЕЗ – алергени парфеми ОРГАНСКИ екстракти 100% Made in ITALY .. Category: Коса  >  Маски  >  Органски третмани  >  Insight Professional  >  Секојдневни Product #: IE024 Regular price: 270 ден. 270
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS