Органски шампон за секојдневна употреба INSIGHT 400мл.

Органски шампон за секојдневна употреба INSIGHT 400мл.

390 ден.
Производител: Insight
Шифра на производ: IE022/1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Благ шампон за секојдневна употреба. Ревитализира и ја враќа виталноста. Енергизира, ја храни косата и хидрира.

Содржи органски лимон, путер од кајсија, сончогледово масло и масло од пченкарни клици.

Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Insight Органски шампон за секојдневна употреба INSIGHT 400мл. Благ шампон за секојдневна употреба. Ревитализира и ја враќа виталноста. Енергизира, ја храни косата и хидрира. Содржи органски лимон, путер од кајсија, сончогледово масло и масло од пченкарни клици. Се нанесува на влажна коса, се масира и се плакне. БЕЗ – SLS/SLES БЕЗ – парабени БЕЗ – колоранти БЕЗ – силикони БЕЗ – алергени парфеми ОРГАНСКИ екстракти 100% Made in ITALY .. Category: Коса  >  Шампони  >  Органски третмани  >  Insight Professional  >  Секојдневни Product #: IE022/1 Regular price: 390 ден. 390
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS