Шампон против Опаѓање INSIGHT 400мл/900мл

Шампон против Опаѓање INSIGHT 400мл/900мл

450 ден.
Производител: Insight
Шифра на производ: IE065/1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Пакување:
Шампон кој со својата формула го зајакнува коренот и спечува опаѓање на косата.
Збогатен со органски екстракти од див костен, ментол, гуарана и ехинацеа.
 
Не содржи СЛС, минерални масла, парабени, силикони, вештачки бои и мириси кои можат да предизвикаат алергиски реакции.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Insight Шампон против Опаѓање INSIGHT 400мл/900мл Шампон кој со својата формула го зајакнува коренот и спечува опаѓање на косата. Збогатен со органски екстракти од див костен, ментол, гуарана и ехинацеа.   Не содржи СЛС, минерални масла, парабени, силикони, вештачки бои и мириси кои можат да предизвикаат алергиски реакции. .. Category: Коса  >  Шампони  >  Органски третмани  >  Insight Professional  >  Против опаѓање Product #: IE065/1 Regular price: 450 ден. 450
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS