Шампон против Првут INSIGHT 400мл

Шампон против Првут INSIGHT 400мл

340 ден.
Производител: Insight
Шифра на производ: IE062/1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Антибактериски шампон за зајакнување на косата и отстранување на првутот со антисептичко и смирувачко дејство на иритирана кожа на главата.
Состав: Збогатен со органски екстракти од мајчина душица, жалфија, рузмарин и фитокомплекси.


Не содржи СЛС, минерални масла, парабени, силикони, вештачки бои и мириси кои можат да предизвикаат алергиски реакции.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sampon, protiv, prvut, prirodni, sostojki
Insight Шампон против Првут INSIGHT 400мл Антибактериски шампон за зајакнување на косата и отстранување на првутот со антисептичко и смирувачко дејство на иритирана кожа на главата. Состав: Збогатен со органски екстракти од мајчина душица, жалфија, рузмарин и фитокомплекси. Не содржи СЛС, минерални масла, парабени, силикони, вештачки бои и мириси кои можат да предизвикаат алергиски реакции. .. Category: Коса  >  Шампони  >  Органски третмани  >  Insight Professional  >  Против првут Product #: IE062/1 Regular price: 340 ден. 340
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS