Распродадено
Топилка за Топол и Ладен восок Depileve 400гр.

Топилка за Топол и Ладен восок Depileve 400гр.

3.990 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6251/1
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Топилка за восок 400мл.

Изработена во Шпанија, согласно со сите Европски нормативи, од самиот производител на најдобрите восоци во светот за депилација ДЕПИЛЕВЕ. Конструирана да обезбеди максимален квалитет на депилацијата и минимално горење на восокот.

Може да се употребува за загревање на ладен восок во конзерва или за загревање на топол восок за еднократна употреба (интимна депилација, лице...)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: topilka, depilacija, vosok
Depileve Топилка за Топол и Ладен восок Depileve 400гр. Топилка за восок 400мл. Изработена во Шпанија, согласно со сите Европски нормативи, од самиот производител на најдобрите восоци во светот за депилација ДЕПИЛЕВЕ. Конструирана да обезбеди максимален квалитет на депилацијата и минимално горење на восокот. Може да се употребува за загревање на ладен восок во конзерва или за загревање на топол восок за еднократна употреба (интимна депилација, ли.. Category: Депилација  >  Традиционална  >  Со ленти  >  Козметика и додатоци  >  Конзерви  >  Топилки Product #: 6251/1 Regular price: 3.990 ден. 3.990
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS