Златен восок (ладен) DEPILEVE 400гр

Златен восок (ладен) DEPILEVE 400гр

540 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6111/1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

„Оригинална“ рецепта за сите намени.
Тенката конзистентност го прави економичен за употреба.
Идеален за широки области и нормална кожа.

Тип на влакно: сите типови.
Тип на кожа: нормална.
Зони: нозе и грб.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Depileve Златен восок (ладен) DEPILEVE 400гр „Оригинална“ рецепта за сите намени. Тенката конзистентност го прави економичен за употреба. Идеален за широки области и нормална кожа. Тип на влакно: сите типови. Тип на кожа: нормална. Зони: нозе и грб. .. Category: Депилација  >  Со ленти  >  Конзерви Product #: 6111/1 Regular price: 540 ден. 540
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS