FILMEPIL кит за депилација

FILMEPIL кит за депилација

670 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6177
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Сет за депилација на надусници и веѓи.

Предности:

 • Брзо и Прецизно
 • Хигиенско
 • Лесно – не е потребна посебна обука

Сетот содржи:

 • патрон со филм восок – 2 ком
 • апликатор тенок – 2 ком
 • апликатор широк – 2 ком
 • футрола од неопрен – 1 ком
 • Погледнете како се употребува: тука

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Depileve FILMEPIL кит за депилација Сет за депилација на надусници и веѓи. Предности: Брзо и Прецизно Хигиенско Лесно – не е потребна посебна обука Сетот содржи: патрон со филм восок – 2 ком апликатор тенок – 2 ком апликатор широк – 2 ком футрола од неопрен – 1 ком Погледнете како се употребува: тука .. Category: Депилација  >  Филм восок без ленти Product #: 6177 Regular price: 670 ден. 670
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

 • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
 • +389 (076) 344 426
 • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS