Шампони

Шампони
Основата за убавата коса и здравјето на вашиот корен,
зависи од квалитетот и типот на состојки, што ги содржи вашиот шампон.
Нахранете го влакното со се што му треба.
Тука изберете го вашиот идеален шампон:
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

Органски шампон за секојдневна употреба INSIGHT 400мл.
Благ шампон за секојдневна употреба. Ревитализира и ја враќа виталноста. Енергизира, ја храни косата..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Purage Detox Шампон KAYPRO 350мл
Шампон со активен јаглен идеален за коса која брзо се замастува. Иновативната формула ефективно го ч..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
KAY PRO GARLIC шампон со ЛУК 300ml.
Регенеративен шампон со екстракти од лук. Ефикасно ја мие и кондиционира косата, правејќи ја мека..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
KAY PRO GARLIC СЕТ за коса со ЛУК
Сетот содржи: 1. Шампон 300мл. 2, Маска 500мл. 3, Спреј 250мл. ..
1.470 ден.
без ДДВ: 1.246 ден.
Арган мини сет KAYPRO 100мл
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл Хранлив шампон и маска со АРГАНОВО, ленено масло и протеи..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Кератин мини сет KAYPRO 100мл
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл   Реструктурирачки шампон со кератин за хемиски т..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Макадамија мини сет KAYPRO 100мл
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл   Регенеративен шампон со масло од макадамиа за к..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Botu-Cure мини сет KAYPRO 100мл
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл   Шампон за обнова со растителни пептиди за серио..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Mini set за виткана коса KAY PRO CURL 350ml.
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл   Шампон кој нежно ја чисти и хидрира кадравата к..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Кавијар мини сет KAYPRO 100мл
Сетот содржи шампон 100мл и маска 100мл   Идеален шампон со кавијар за боена и третирана ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
LAKME Deep Care - сет за оштетена коса
Сетот содржи: шампон Deep Care 300мл. кондиционер Deep Care 300мл. маска Deep Care 300мл. ..
2.880 ден.
без ДДВ: 2.441 ден.
Fresh Feel шампон Ши путер 750мл.
Основна состоја е Ши путерот, која дава сјај и делува против сувост на косата. Ќе ви помогне да..
155 ден.
без ДДВ: 131 ден.
Fresh Feel шампон Ориентални масла 750мл.
Ако сакате да ги почувствувате ориенталните тајни на убавината, вметнете го во вашата рутина овој ша..
155 ден.
без ДДВ: 131 ден.
Fresh Feel шампон Кератин 750мл.
Нежен шампон за обновување на косата базиран на дејството на Кератинот кои ја потхранува и кондицион..
155 ден.
без ДДВ: 131 ден.
СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs СЕТ шампон + маска (против жолти тонови) Kaypro NoYellowGigs
Шампон + Маска за седа, многу светла или бланширана коса (против жолти нијанси)...
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
WASHER Gooooal Effect 600мл. - гел за туширање+шампон
Истрчајте на Маракана, храмот на фудбалот. Запалете го повикот на победата со електричниот ефект ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS