Шампони

Шампони
Основата за убавата коса и здравјето на вашиот корен,
зависи од квалитетот и типот на состојки, што ги содржи вашиот шампон.
Нахранете го влакното со се што му треба.
Тука изберете го вашиот идеален шампон:
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Шампон за Суво миење LAKME 200мл
Освежува во периодот помеѓу миењата на косата. Ги подобрува текстурата и телото. Ги абсорбира..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
Шампон за сериозно Оштетена коса LAKME 300мл
Ревитализирачки шампон за сува и многу сува коса. Благодарејќи на нежното дејство на чистење може д..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
Шампон за темелно Чистење (масна коса) LAKME 300мл
Шампон наменет за масна коса кој ја регулира себумската секреција на скалпот. Чисти и регулира, а б..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Шампон против Првут за Масна коса LAKME 300мл
Шампон против масен првут кој чисти, регулира и го тонизира скалпот. Специјално наменет за масна ко..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Шампон против Првут за Сува коса LAKME 300мл
Шампон против сув првут кој чисти, регулира и го тонизира скалпот. Специјално наменет за сува коса...
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
BIO ARGAN Шампон + Маска + Масло LAKME
Дозволете си го овој моќен СЕТ од 100% Био-Арганово масло. Шампонот ќе ви го регенерира и благо ќ..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
BIO ARGAN Хидратантен шампон LAKME 300мл
Хидратантен шампон за коса со 100% Био-Арганово масло. Без Сулфати. Предности: ​Спречува су..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
СЕТ Шампон + 8 Ампули против Опаѓање LAKME
Моќен СЕТ од Шампон + 8 обилни Ампули за интензивен третман против опаѓање на коса и зголемување на..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Шампон против Опаѓање LAKME 300мл
Ревитализирачки шампон кој го спречува опаѓањето на косата. Обезбедува енергија и живост на девитал..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Кератин Шампон KAYPRO 350мл
Реструктурирачки шампон со кератин за хемиски третирана и оштетена коса Ефикасно ја чисти косата,..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Hyaluronic Шампон KAYPRO 350мл
Шампон за волумен со хијалуронска киселина за слаба, кршлива коса со недостиг на тело Нежно ја чи..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Energy Шампон против Опаѓање KAYPRO 350мл
Шампон против опаѓање формулиран со екстракти од пимен и елементи во трагови. Го прочистува скалпот,..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
KAYPRO Bio Sensitive Шампон 350мл.
Целосна нега на иритиран скалп. Шампон кој го смирува скалпот и ја хидрира косата.   ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Collagen Шампон KAYPRO 350мл
Шампон против стареење на коса збогатен со колаген за стара, порозна, слаба коса Зацврстувачки ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Шампон против Опаѓање INSIGHT 400мл/900мл
Шампон кој со својата формула го зајакнува коренот и спечува опаѓање на косата. Збогатен со органск..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS