Purage Detox Шампон KAYPRO 350мл

Purage Detox Шампон KAYPRO 350мл

550 ден.
Производител: Kepro
Шифра на производ: KP112
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Шампон со активен јаглен идеален за коса која брзо се замастува. Иновативната формула ефективно го чисти скалпот и косата, оставајќи ја сјајна и жива. Шампонот не содржи сулфати, парабени, силикони и вештачки бои.

Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира и се измива.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Kepro Purage Detox Шампон KAYPRO 350мл Шампон со активен јаглен идеален за коса која брзо се замастува. Иновативната формула ефективно го чисти скалпот и косата, оставајќи ја сјајна и жива. Шампонот не содржи сулфати, парабени, силикони и вештачки бои. Начин на употреба: Се нанесува на мокра коса, се масира и се измива. .. Category: Коса  >  Шампони Product #: KP112 Regular price: 550 ден. 550
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS