Depileve Foliscrub DEPILEVE 150ml. пилнг крем Пилинг за тело на база на кокосов шеќер и алое вера. Механичкото отстранување на мртвите клетки на кожата помагаат за спречување на враснати влакна. Еднаш неделно нанесете на кожата и масирајте. Потоа добро исплакнете. Да се протресе пред употреба. .. Category: Депилација  >  Тело  >  Козметика и додатоци Product #: DEC007 Regular price: 690 ден. 690 Available from: Depileve
Foliscrub DEPILEVE 150ml. пилнг крем

Foliscrub DEPILEVE 150ml. пилнг крем

690 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: DEC007
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Пилинг за тело на база на кокосов шеќер и алое вера.

Механичкото отстранување на мртвите клетки на кожата помагаат за спречување на враснати влакна.

Еднаш неделно нанесете на кожата и масирајте. Потоа добро исплакнете.

Да се протресе пред употреба.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS