Depileve Ампули за Успорување на Раст на Влакната 3 x 10мл DEPILEVE Ги ослабнува влакната и го успорува нивниот раст. Содржи папаја и Витамин Е кои се докажани агенси за оваа намена. Се нанесува по депилацијата додека порите се се уште отворени. Препорачливо е да се користат 12 дена по депилацијата. Пакување: 3х10мл. .. Category: Депилација  >  Козметика и додатоци Product #: 6215/1 5 1 5 stars, based on 1 reviews Regular price: 380 ден. 380 Available from: Depileve
Ампули за Успорување на Раст на Влакната 3 x 10мл DEPILEVE

Ампули за Успорување на Раст на Влакната 3 x 10мл DEPILEVE

380 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6215/1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ги ослабнува влакната и го успорува нивниот раст. Содржи папаја и Витамин Е кои се докажани агенси за оваа намена. Се нанесува по депилацијата додека порите се се уште отворени.

Препорачливо е да се користат 12 дена по депилацијата.

Пакување: 3х10мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS