TERMIX Plus – Четка за средно густа коса
  • TERMIX Plus – Четка за средно густа коса
  • TERMIX Plus – Четка за средно густа коса

TERMIX Plus – Четка за средно густа коса

960 ден.
Производител: Termix
Шифра на производ: TX03
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Дијаметар:

НАЈДОБАР СОЈУЗНИК НА ГУСТАТА КОСА

Четка за коса дизајнирана со специјални јонизирани влакна со високи перформанси за густа и тешко управувана коса.
Четката за коса Termix Evolution Plus е единствената четка која помага во контролата и обликувањето на овој тип на коса, благодарение на густината на нејзините јонизирани најлонски влакна.

Нејзините цврсти влакна се способни брзо и лесно да го обликуваат овој тврд тип на коса.

  • 10% подобра вентилација од стандардните четки (заради широките дијамантски отвори во облик на дијамант)
  • Површина отпорна на топлина до 300ºC
  • Супер-брза работа (30% намалено време на фенирање)
  • Нелизгава и нелеплива површина (заштита од средства за стилизирање)
  • Ергономски дизајн (удобна за долготрајна употреба)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Termix TERMIX Plus – Четка за средно густа коса НАЈДОБАР СОЈУЗНИК НА ГУСТАТА КОСА Четка за коса дизајнирана со специјални јонизирани влакна со високи перформанси за густа и тешко управувана коса. Четката за коса Termix Evolution Plus е единствената четка која помага во контролата и обликувањето на овој тип на коса, благодарение на густината на нејзините јонизирани најлонски влакна. Нејзините цврсти влакна се способни брзо и лесно да го о.. Category: Коса  >  Четки Product #: TX03 Regular price: 960 ден. 960
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS