Паста за заби SPECIAL 75ml

Паста за заби SPECIAL 75ml

260 ден.
Производител: Forhans
Шифра на производ: FH015
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Forhans Special паста за заби за гингивитис е специјално дизајнирана за здравјето на непцата и усната шуплина.

Всушност, цинк хлоридот интервенира со антисептично, антибактериско и антиинфламаторно дејство и делува на состојби како што се крварење на непцата, гингивитис и е одличен за секојдневна орална хигиена.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Forhans Паста за заби SPECIAL 75ml Forhans Special паста за заби за гингивитис е специјално дизајнирана за здравјето на непцата и усната шуплина. Всушност, цинк хлоридот интервенира со антисептично, антибактериско и антиинфламаторно дејство и делува на состојби како што се крварење на непцата, гингивитис и е одличен за секојдневна орална хигиена. .. Category: Хигиена  >  Орална хигиена Product #: FH015 Regular price: 260 ден. 260
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS