Паста за заби LEMON ICE 75ml

Паста за заби LEMON ICE 75ml

295 ден.
Производител: Forhans
Шифра на производ: FH007
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Лимонот и нането се ѕвездите на оваа гел паста за заби која ќе ве изненади како магичен пијалок!

Волшебно спојување на фино дозирани вкусови со посебна медитеранска личност.

Ќе изгледа како да пиете леден коктел од лимон или да вкусите свеж, афродизијак шербет!

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Forhans Паста за заби LEMON ICE 75ml Лимонот и нането се ѕвездите на оваа гел паста за заби која ќе ве изненади како магичен пијалок! Волшебно спојување на фино дозирани вкусови со посебна медитеранска личност. Ќе изгледа како да пиете леден коктел од лимон или да вкусите свеж, афродизијак шербет! .. Category: Хигиена  >  Орална хигиена Product #: FH007 Regular price: 295 ден. 295
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS