Fresh Feel шампон Ши путер 750мл.

Fresh Feel шампон Ши путер 750мл.

155 ден.
Производител: Fresh Feel
Шифра на производ: FF003
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Основна состоја е Ши путерот, која дава сјај и делува против сувост на косата. Ќе ви помогне да ја обновите оштетената коса и прекумерно хемиски третираната, а воедно и длабински ќе ја исчисти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: shampon, шампон
Fresh Feel Fresh Feel шампон Ши путер 750мл. Основна состоја е Ши путерот, која дава сјај и делува против сувост на косата. Ќе ви помогне да ја обновите оштетената коса и прекумерно хемиски третираната, а воедно и длабински ќе ја исчисти. .. Category: Шампони Product #: FF003 Regular price: 155 ден. 155
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS