Depileve Виталдерм рН Depileve 200мл. Крем за по депилација со кисела рН вредност за нормализаја на кожата и избегнување на црвенила и иритации. Особено погоден за сензитивни регии на телото. .. Category: Депилација  >  Козметика и додатоци Product #: 6192 Regular price: 590 ден. 590 Available from: Depileve
Виталдерм рН Depileve 200мл.

Виталдерм рН Depileve 200мл.

590 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6192
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Крем за по депилација со кисела рН вредност за нормализаја на кожата и избегнување на црвенила и иритации.

Особено погоден за сензитивни регии на телото.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS