Виталдерм рН Depileve 200мл.

Виталдерм рН Depileve 200мл.

680 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6192
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Крем за по депилација со кисела рН вредност за нормализаја на кожата и избегнување на црвенила и иритации.

Особено погоден за сензитивни регии на телото.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Depileve Виталдерм рН Depileve 200мл. Крем за по депилација со кисела рН вредност за нормализаја на кожата и избегнување на црвенила и иритации. Особено погоден за сензитивни регии на телото. .. Category: Депилација  >  Козметика и додатоци Product #: 6192 Regular price: 680 ден. 680
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS