LE DELIZIOSE 150gr.

LE DELIZIOSE 150gr.

220 ден.
Производител: Nesti Dante
Шифра на производ: NDZ
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Deliziose - vrsta:

Свежи природени сапуни подготвени со пребиотици кои го балансираат микробиомот на вашата кожа.

 

LE DELIZIOSE – AGRUMI DI SICILIA - ЦИТРУС ОД СИЦИЛИЈА 150гр.

Свеж природен сапун подготвен со пребиотици кои го балансираат микробиомот на вашата кожа заедно со вкусот и блескавата нота на сицилијански агруми богати со тонизирачки својства за чиста и хидрирана кожа.
 
LE DELIZIOSE – COCCO & MANDORLA – КОКОС И БАДЕМ 150гр.
Слаткиот и сончев допир на млечниот кокос е збогатен со антиоксидантни својства на слаткиот бадем додека пребиотиците го балансираат микробиомот на вашата кожа, помагајќи да напредува добрата флора.
 
LE DELIZIOSE – FRUTTI DI BOSCO – ШУМСКО ОВОШЈЕ 150гр.
Природен хранлив сапун подготвен со пребиотици кои го балансираат микробиомот на вашата кожа заедно со слатката нота на шумски плодови богата со антиоксидантни својства за чиста и хидрирана кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Nesti Dante LE DELIZIOSE 150gr. Свежи природени сапуни подготвени со пребиотици кои го балансираат микробиомот на вашата кожа.   LE DELIZIOSE – AGRUMI DI SICILIA - ЦИТРУС ОД СИЦИЛИЈА 150гр. Свеж природен сапун подготвен со пребиотици кои го балансираат микробиомот на вашата кожа заедно со вкусот и блескавата нота на сицилијански агруми богати со тонизирачки својства за чиста и хидрирана кожа.   LE DELIZI.. Category: Сапуни Product #: NDZ Regular price: 220 ден. 220
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS