DEPILEVE Barbepil восок за мажи 500гр.

DEPILEVE Barbepil восок за мажи 500гр.

730 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: BP002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Восок за депилација специјално дизајниран за машки, подебели и посилни влакна.

Едноставен за употреба, формула која се вади без ленти.

Содржи смоли на органска био основа и природни материјали како борова смола и природни восоци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Depileve DEPILEVE Barbepil восок за мажи 500гр. Восок за депилација специјално дизајниран за машки, подебели и посилни влакна. Едноставен за употреба, формула која се вади без ленти. Содржи смоли на органска био основа и природни материјали како борова смола и природни восоци. .. Category: Депилација  >  Мажи  >  Филм восок без ленти Product #: BP002 Regular price: 730 ден. 730
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2023. UKION SHOPS