Fresh Feel Гел за туширање/купка СПА МАРИН 750мл. Затворете ги очите и вдишете го морскиот ветрец. Оваа купка и гел за туширање ќе ве нурне во морските длабочини на вашата бања со чувство на спокој и свежина со висок интензитет на пена. .. Category: Гел за туширање Product #: FF025 Regular price: 159 ден. 159 Available from: Depileve
Гел за туширање/купка СПА МАРИН 750мл.

Гел за туширање/купка СПА МАРИН 750мл.

159 ден.
Производител: Fresh Feel
Шифра на производ: FF025
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Затворете ги очите и вдишете го морскиот ветрец. Оваа купка и гел за туширање ќе ве нурне во морските длабочини на вашата бања со чувство на спокој и свежина со висок интензитет на пена.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: гел, туш, shower, gel, bath, купка

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS