Anesi

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
AGE CONTROL сет за патување (стимулатор + крема за подмладување + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
Anesi Silhouette Body & Salt 500ml.
Гел крема со ефект на редуцирање која содржи минерални морски соли и екстракти од морски треви кои и..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Anesi Silhouette BodyShape+ 500ml.
Формулирана со црвени алги Gelidium Cartilagineum и Zingiber Zerumbet за намалување на сан..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Anesi Silhouette Firm & Tone 500ml.
Иновативна формула со 2 комплементарни активни компоненти. Првата компонента од авокадо, ши путер и ..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Anesi Silhouette Thermoslim Cream 500ml.
Најновата термоактивна крема со технолошки напредни активни состојки кои можат да го намалат цел..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Aqua Vital - Mлеко за Отстранување на Шминка ANESI 200мл.
Оваа емулзија ги отстранува нечистотиите и шминката од кожата и во исто време го почнува процесот на..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.
Aqua Vital - Крем за Лице ANESI 50мл.
Интензивен хидратантен крем кој создава резервоар за вода и ја хидрира кожата внатре, длабински низ ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Aqua Vital - Крем за Лице КОМФОРТ ANESI 50мл.
Крема за лице специјално адаптирана за сува кожа, го елиминира чуството на затегнатост и сувост. Обе..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Aqua Vital - Лосион за Лице ANESI 200мл.
Тонизирачки лосион за сите видови кожа, за комплетирање на процесот на чистење на кожата, освежување..
770 ден.
без ДДВ: 653 ден.
Aqua Vital - Маска за Лице ВИТАЛИТЕ ANESI 50мл.
Моментално откривање на убавина и комфор, за поеластична, посјајна и подмладена кожа, благодарејќи н..
540 ден.
без ДДВ: 458 ден.
AQUA VITAL - Пилинг ANESI 50мл.
Нежен пилинг за нежно полирање на кожата со уникатна кремаста, гранулирана текстура од јојоба микро-..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Aqua Vital - Серум ANESI 30мл.
Инфузирајте во Вашата кожа максимална концентрација на коктел од активни состојки за хидратација, за..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
CC Perfect Корективен Крем ANESI 30мл. CC Perfect Корективен Крем ANESI 30мл.
Универзална колор корективна крема со пудра. Формулирана со уникатни три-пептиди кои го минимизираат..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Celestial Secret  Крем ANESI 50мл.
Тајна родена меѓу ѕвездите, CELESTIAL SECRET, еликсир за подмладување инфузиран со еклсклузивна и ун..
2.600 ден.
без ДДВ: 2.203 ден.
CELESTIAL YOUTH сет за патување (стимулатор + крема од метеор + лосион + пена) ANESI
Сетот содржи: - 3GF Cellular Booster 10 ml Био-технолошки серум со 3 фактори за растење, што енк..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
Dermo Control - Лосион за Лице ANESI 200мл.
Тонизирачки лосион за масна кожа, за комплетирање на процесот на чистење на кожата, освежување и доп..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2021. UKION SHOPS