Face Food

Face Food

Концентрирани маски, за длабоко потхранување на лицето.

Секое пакување оди во пар од 2 маски.  

 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дуо-маска: Кајсија-Манго & Грејпфрут-Киви
Wow! 2 различни маски во едно пакување Маска: Кајсија-Манго (за ексфолијација) Направете..
69 ден.
без ДДВ: 58 ден.
Дуо-микс: Морска Кал & Авокадо-Орев
Wow! 2 различни маски во едно пакување Маска: кал од Мртво Море (прочистување) Морски ал..
69 ден.
без ДДВ: 58 ден.
Дуо-микс: Рибизла-Боровинка & Лајм-Лимон FACE FOOD
Wow! 2 различни маски во едно пакување Маска: Рибизла и боровинка (Peel Off) Излупете ..
69 ден.
без ДДВ: 58 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS