Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Мека Четка за Лице (Чистење и Пилинг) ANESI
Нежна четка за лице (со ергономска рачка): Убаво ги чисти порите од себум и нечистотии Стиму..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Фигаро со Четка (титаниум) BABYLISS PRO 19мм
Фигаро со четка (титаниум) babyliss pro 19мм   Употреба: Се препорачува да се употребува ..
4.080 ден.
без ДДВ: 3.458 ден.
Фигаро со Четка (титаниум) BABYLISS PRO 32мм
Фигаро со четка (титаниум) babyliss pro 32мм   Употреба: Се препорачува да се употребува ..
4.080 ден.
без ДДВ: 3.458 ден.
Фигаро со Четка во 3 димензии (Титаниум) BABYLISS PRO 14/19/24мм
Електрична титаниумска четка за виткање со 3 димензии и 2 нивоа на јачина.   Употреба: Се..
2.200 ден.
без ДДВ: 1.864 ден.

Распродадено

Распродадено

Четка за Брада и Мустаќи BEARD Club
Четката е изработена од 100% природни влакна. Употреба: Се одржува со топла вода и сапун. ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Четка за Парафанго третман (Дрвена) FITOLAB
Рачно изработена, прецизна четка со дрвена рачка. Тежина: 60гр ..
830 ден.
без ДДВ: 703 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS