Silcare

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
UV LED лампа GLOW F2 MAX Pink – 220W UV LED лампа GLOW F2 MAX Pink – 220W
Производите на брендот GLOW се професионално осветлување кое ги подобрува перформансите на услугите ..
2.700 ден.
без ДДВ: 2.288 ден.
UV LED лампа GLOW V7 168W UV LED лампа GLOW V7 168W
УВ LED светилка V7 168W Најнова генерација, професионална UV/LED ламба која брзо и рамномерно ги ..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
Дарсонвал Дарсонвал
Дарсонвал – струи со висока фреквенција. Високофреквентните струи – наречени струи Дарсонвал во к..
5.700 ден.
без ДДВ: 4.831 ден.
Луксузна чупалка за веѓи (со LED светилка) SILCARE
Сега можете да имате беспрекорни веѓи и да ги отстраните и најситните влакненца, на било кое место ..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
УВ ЛЕД лампа GLOW FIVE 48W УВ ЛЕД лампа GLOW FIVE 48W
DUAL LED GLOW 5 лампа од 48W Најновата генерација, професионална UV/LED ламба која брзо и рамноме..
1.700 ден.
без ДДВ: 1.441 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS