Топилки

Топилки
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Универзална топилка за ролони со база DEPILEVE
Употреба: Ролонот 100мл се поставува на топилката.  Топилката се приклучува на струја. По по..
3.800 ден.
без ДДВ: 3.220 ден.
Универзална топилка за восок во ролони DEPILEVE 1x100гр
Употреба: Ролонот 100мл се поставува на топилката.  Топилката се приклучува на струја. По по..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Сад за топилка за восок DEPILEVE 400мл
Сад за загревање на ладен восок во конзерва или за загревање на топол восок (интимна депилација, лиц..
520 ден.
без ДДВ: 441 ден.
СЕТ за Депилација: Топилка + Ролон + Ленти + Масло за Чистење Восок Depileve
Сетот содржи: х1 Топилка за ролони х50 траки за депилација на тело х50 траки за депилација ..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
Топилка за Топол и Ладен восок Depileve 400гр.
Топилка за восок 400мл. Изработена во Шпанија, согласно со сите Европски нормативи, од самиот про..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS