Роза БИО восок за чувствителна кожа (топол) Depileve 1кг.

Роза БИО восок за чувствителна кожа (топол) Depileve 1кг.

1.200 ден.
Производител: Depileve
Шифра на производ: 6104
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Екстрактите од роза допринесуваат за чувство на свежина и чистота и затоа се препорачливи за употреба на чувствителна кожа.

Кратко време на сушење: 2 траки пред да се повлече. Температура на апликација: 36-37°C

Лесен за нанесување и влечење. Депилирањето со роза восок е пријатна сензација.
Се суши додека трепнете. Одличен е за многу топло време.

Тип на влакно: средни и груби влакна.
Тип на кожа: чувствителна.
Зони: лице, раце, пазуви, бикини.

2 пакувања од 500 гр.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Depileve Роза БИО восок за чувствителна кожа (топол) Depileve 1кг. Екстрактите од роза допринесуваат за чувство на свежина и чистота и затоа се препорачливи за употреба на чувствителна кожа. Кратко време на сушење: 2 траки пред да се повлече. Температура на апликација: 36-37°C Лесен за нанесување и влечење. Депилирањето со роза восок е пријатна сензација. Се суши додека трепнете. Одличен е за многу топло време. Тип на влакно: средни и груби влакна. Тип.. Category: Депилација  >  Традиционална Product #: 6104 Regular price: 1.200 ден. 1.200
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS