D'Eyeko TRIPLE 3003
  • D'Eyeko TRIPLE 3003
  • D'Eyeko TRIPLE 3003

D'Eyeko TRIPLE 3003

320 ден.
Производител: D`eyeko
Шифра на производ: DE3003
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Меки, лесни и со природен изглед, трослојни.
Изработени од природно влакно. 
100% рачна изработка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

D`eyeko D'Eyeko TRIPLE 3003 Меки, лесни и со природен изглед, трослојни. Изработени од природно влакно.  100% рачна изработка. .. Category: Трепки  >  Трослојни трепки Product #: DE3003 Regular price: 320 ден. 320
Available from: Depileve

За нас

Нашата компанија ја започна својата историја на формирање во време кога пазарот на професионалната козметичка индустрија во нашата земја беше се уште во подем. И со текот на времето го заслужи правото да се смета за еден од лидерите на македонскиот професионален козметички пазар. Сите овие години ние работевме со цел на нашите клиенти да им обезбедиме полесно работење со поголема профитабилност во својот бизнис.

Повеќе..

Контакт

  • +389 (02) 3109 130 +389 (02) 3177 959
  • +389 (076) 344 426
  • info@depileve.com.mk

Facebook

Геминис Интернатионал © 2024. UKION SHOPS